EEV107M035A9HAA
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV107M035A9HAA
EEV107M035A9HAA Hakkında
KEMET EEV107M035A9HAA, 100 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, 100 kHz'de 340 mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnci) ile düşük empedans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömrü olan bu bileşen, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yer almaktadır. Radyal kutulu SMD paketlemesi ile kompakt tasarımları destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 340mOhm @ 100kHz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 196 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V