EEV106M035A9DAA
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV106M035A9DAA
EEV106M035A9DAA Hakkında
KEMET EEV106M035A9DAA, 10 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 105°C arasında) çalışmak üzere üretilmiştir. 1 Ohm ESR değeri ve 160 mA yüksek frekans ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses uygulamaları, sinyal işleme devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında 2000 saat ömrü ile 105°C'de çalışma garantilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm @ 100kHz
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 112 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V