EEV106M035A9BAA
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV106M035A9BAA
EEV106M035A9BAA Hakkında
KEMET EEV106M035A9BAA, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V rated voltaj ile güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı elektronik devreler için uygun olan bu komponent, SMD paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ile %1.93 ESR değerine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. 100 kHz'de 90 mA ripple akımına ve 120 Hz'de 63 mA ripple akımına dayanabilir. Filtrele, bypass ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.93Ohm @ 100kHz
Impedance 1.93 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 63 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V