EEV-TG1J470UP
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-TG1J470UP
EEV-TG1J470UP Hakkında
Panasonic EEV-TG1J470UP, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu SMD tipi bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ve 1Ohm @ 100kHz ESR değeri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrü (125°C'de) ile uzun vadeli güvenilirlik sunar. 100 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V