EEV-TG1J101UP
CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-TG1J101UP
EEV-TG1J101UP Hakkında
Panasonic EEV-TG1J101UP, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile tasarlanmıştır ve surface mount (SMD) pakette sunulmaktadır. AEC-Q200 standartına uygun olması otomotiv uygulamalarında kullanım için uygunluğunu gösterir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır 125°C'de. 800mOhm ESR değeri ve 150mA ripple current kapasitesi (100kHz) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, otomotiv endüstrisinde yaygın olarak tercih edilen bir seçenektir. Not: Ürün güncel üretim hattından çıkarılmış durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 97.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V