EEV-TG1H681M
CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-TG1H681M
EEV-TG1H681M Hakkında
Panasonic EEV-TG1H681M, 680µF kapasitanslı, 50V voltaj ratingli yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100kHz'de 140mOhm ESR değeri ile düşük impedans sunar. 100kHz'de 950mA ve 120Hz'de 617.5mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Otomotiv güç yönetimi, filtrele devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 617.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V