EEV-TG1H470P
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-TG1H470P
EEV-TG1H470P Hakkında
Panasonic EEV-TG1H470P, 47µF kapasitansı ve 50V rated voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu komponent, otomotiv uygulamalarında güç yönetimi, filtrelem ve yüksek frekanslı devre tasarımlarında kullanılır. 500mOhm ESR değeri ile 100kHz'de 221mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresine ve ±20% toleransa sahiptir. SMD radial can paketinde tasarlanmıştır. (Ürün obsolete durumdadır)
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 221 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 143.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V