EEV-TG1E470P
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-TG1E470P
EEV-TG1E470P Hakkında
Panasonic EEV-TG1E470P, 47 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygunluk sertifikasına sahiptir. 1 Ohm ESR değeri ile 100 kHz'de düşük impedans özellikleri vardır. -40°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır. 100 mA yüksek frekans ve 65 mA düşük frekans ripple akımı kapasitesi bulunan kondansatör, güç kaynağı filtreleme, ses gürültü bastırma ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V