EEV-TA1H470P
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-TA1H470P
EEV-TA1H470P Hakkında
Panasonic EEV-TA1H470P, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanmıştır ve SMD (Surface Mount Device) olarak monte edilir. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, -40°C ile +125°C arasında çalışır ve 125°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 61.1 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Radial, Can SMD paketinde sunulan komponentin Part Status obsolete olarak işaretlenmiştir ve yedek parça seçenekleri göz önüne alınmalıdır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 61.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V