EEV-TA1H220P
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-TA1H220P
EEV-TA1H220P Hakkında
Panasonic EEV-TA1H220P, 22 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 125°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunan kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 120 Hz'de 32.5 mA ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanım için uygundur. SMD radial can paket türünde sunulan bu kondansatör şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 32.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V