EEV-TA1C101P
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-TA1C101P
EEV-TA1C101P Hakkında
Panasonic tarafından üretilen EEV-TA1C101P, 100µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 125°C'de 1000 saatlik ömür garanti eder. Radial, SMD paket tipinde sunulan kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılır. 100 kHz frekansında 89 mA ripple current kapasitesine ve ±20% toleransına sahip polar bir komponenttir. Surface mount montaj teknolojisi sayesinde otomatik üretim hattına uyumludur.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 89 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V