EEV-TA1A331P
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-TA1A331P
EEV-TA1A331P Hakkında
Panasonic EEV-TA1A331P, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, SMD (Surface Mount Device) montaj tipine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında stabilitesini korur. 125°C'de 1000 saat yaşam süresine ve ±20% toleransa sahiptir. 100 kHz'de 118 mA ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, stabilizasyon ve enerji depolama amaçlarında kullanılmaktadır. Radial kutulu pakette üretilmiş olmakla birlikte, bileşen üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 118 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V