EEV-HD2A220P
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEV-HD2A220P
EEV-HD2A220P Hakkında
Panasonic EEV-HD2A220P, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörü genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 100V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile çalışan bu surface mount kompanentidir. -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 800 mOhms impedans değeri ile low frequency'de 70 mA (120 Hz) ve high frequency'de 119 mA (10 kHz) ripple current kapasitesine sahiptir. SMD radial paket türü ile güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve düşük ESR gerekli endüstriyel elektronik sistemlerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 800 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 119 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V