EEV-HD2A100P
CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HD2A
EEV-HD2A100P Hakkında
Panasonic EEV-HD2A100P, 10 µF kapasitansı ve 100V nominal gerilim ile çalışan yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 1.5 Ohm empedans değeri ile düşük frekans (120 Hz'de 55 mA) ve yüksek frekans (10 kHz'de 93.5 mA) ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, SMD kutu paketlemesine sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda filtre ve bypass kondansatörü olarak kullanılır. Bununla birlikte, ürün artık üretilmemektedir (obsolete status).
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 93.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V