EEV-HD1J220P
CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HD1J220P
EEV-HD1J220P Hakkında
Panasonic EEV-HD1J220P, 22 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. SMD radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sağlar. 1.5 Ohm impedans değeri ile düşük frekans (120 Hz) 65 mA, yüksek frekans (10 kHz) 110.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında bulunmaktadır. Anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Bileşen, tescilli durumda (obsolete) olup yedek parça olarak kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V