EEV-HD1HR47R
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HD1HR47R
EEV-HD1HR47R Hakkında
Panasonic EEV-HD1HR47R, 0.47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında görev yapabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 12 Ohm impedans değeri ve ±20% toleransı ile devre tasarımlarında yüksek frekanslı uygulamalar dahil olmak üzere filtre, bypass ve dekuplaj konularında tercih edilebilir. 100 kHz'de 8.5 mA ripple current kapasitesiyle düşük gürültü gerektiren devrelerde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Impedance 12 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V