EEV-HD1C220R
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HD1C220R
EEV-HD1C220R Hakkında
Panasonic EEV-HD1C220R, 22 µF kapasitanslı, 16V rated voltaj ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 7.2 Ohm impedans değerine sahiptir. Bileşen, -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömürlü tasarlanmıştır. 10 kHz'de 56.1 mA ve 120 Hz'de 33 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, filtre devreleri, güç kaynakları ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır. SMD paket tipiyle PCB'ye doğrudan montaj imkanı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 7.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 56.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V