EEV-HB1H6R8R
CAP ALUM 6.8UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HB1H6R8R
EEV-HB1H6R8R Hakkında
Panasonic EEV-HB1H6R8R, 6.8 µF kapasiteli 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır ve AEC-Q200 standardına uygun olarak sertifikalanmıştır. ±20% toleransı ile hassas devre tasarımlarında kullanılabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 23 mA ripple current kapasitesi ile güç yönetimi ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Not: Bu ürün üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V