EEV-HB1C100R
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HB1C100R
EEV-HB1C100R Hakkında
Panasonic EEV-HB1C100R, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış ve -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. Surface Mount (SMD) paketlemesinde sunulan bu bileşen, AEC-Q200 standartına uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 120 Hz'de 28 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömrü garanti eder. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V