EEV-HA2A4R7UP
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HA2A4R7UP
EEV-HA2A4R7UP Hakkında
Panasonic EEV-HA2A4R7UP, 4.7 µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saatlik ömür sağlamaktadır. ±20% tolerans ve 30 mA ripple current kapasitesi (120 Hz'de) ile karakterize edilmiştir. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak tasarlanmış olan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Radial, Can-SMD paketleme ile PCB entegrasyonu kolaylaştırılmıştır.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V