EEV-HA1V330P
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HA1V330P
EEV-HA1V330P Hakkında
Panasonic EEV-HA1V330P, 33 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır ve AEC-Q200 standartlarına uyumludur. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 84 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Radial, Can tipinde SMD kasa ile kompakt tasarım sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 84 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V