EEV-HA1V100R
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HA1V100R
EEV-HA1V100R Hakkında
Panasonic EEV-HA1V100R, 10 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. AEC-Q200 standartlarına uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlamaktadır. 120 Hz'de 30 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipi ile sunulmaktadır. Ürün halen üretimden kaldırılmış durumdadır (obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V