EEV-HA1J220P
CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEV-HA1J220P
EEV-HA1J220P Hakkında
Panasonic EEV-HA1J220P, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, Surface Mount (SMD) paketlemesi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. AEC-Q200 automotive sertifikasına sahip bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ve 30 mA ripple current kapasitesi ile otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radyal, Can tipi SMD tasarımı kompakt PCB tasarımlarına olanak tanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V