EEV-HA1H4R7R
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HA1H4R7R
EEV-HA1H4R7R Hakkında
Panasonic EEV-HA1H4R7R, 4.7 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) tipi paketlemesi ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında %20 toleransa sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi ve 23 mA ripple current özelliğine sahiptir. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv endüstrisinde güvenilir bir bileşen olarak işlev görmektedir. Şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V