EEV-HA1H3R3R
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HA1H3R3R
EEV-HA1H3R3R Hakkında
Panasonic EEV-HA1H3R3R, 3.3 µF kapasitanslı, 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve AEC-Q200 sertifikasyonu ile endüstriyel standartları karşılar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 1000 saatlik ömrü destekler. 120 Hz'de 16 mA ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Ürün şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V