EEV-HA1H221P
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HA1H221P
EEV-HA1H221P Hakkında
Panasonic EEV-HA1H221P, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajında çalışan bu SMD tipi komponentin toleransı ±20% ve maksimum ripple current değeri 150 mA @ 120 Hz'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 1000 saat ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. AEC-Q200 standardına uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan komponentin kutup yönü belirlidir (polar). Şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V