EEV-HA1H220P
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HA1H220P
EEV-HA1H220P Hakkında
Panasonic EEV-HA1H220P, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile automotive uygulamalarında kullanılan surface mount tipi bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 70 mA ripple current kapasitesine sahip olan komponent, AEC-Q200 standartlarına uyumludur. Otomotiv elektronik devrelerde, güç yönetimi ve filtre uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V