EEV-HA1H101UP
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-HA1H101UP
EEV-HA1H101UP Hakkında
Panasonic EEV-HA1H101UP, 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, Surface Mount (SMD) montaj tipine sahiptir ve otomotiv uygulamalarına yöneliktir. AEC-Q200 standartlarını karşılayan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli bir şekilde kullanılabilir. 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 110 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Toleransı ±20% olup polar yapılıdır. Radial, Can - SMD paket tipinde gelmektedir. Bileşen şu anda obsolete statüsündedir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V