EEV-HA1C471P
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEV-HA1C471P
EEV-HA1C471P Hakkında
Panasonic EEV-HA1C471P, 470µF kapasitansına sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AEC-Q200 standartlarına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresi garantilidir. ±20% tolerans ve 340mA (120Hz'de) ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial Can SMD paketinde sunulan komponent, Polar konfigürasyona sahiptir. Bileşen şu anda Obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V