EEV-FK2A470V
CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK2A470V
EEV-FK2A470V Hakkında
Panasonic EEV-FK2A470V, 47 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, sinyal bağlantı noktaları ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 320 mOhms impedans, 500 mA @ 100 kHz ve 375 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 375 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V