EEV-FK2A221V
CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEV-FK2A221V
EEV-FK2A221V Hakkında
Panasonic EEV-FK2A221V, 220 µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 V voltaj değerine göre tasarlanmış bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygunluk sertifikası almıştır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 917 mA ve 120 Hz'de 687.8 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması gereken uygulamalarda yer alır. 153 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 153 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 917 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 687.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V