EEV-FK1V471V
CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1V471V
EEV-FK1V471V Hakkında
Panasonic EEV-FK1V471V, AEC-Q200 sertifikalı 470µF alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltajda çalışan bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 60 mOhms empedans değerleri ile güç devrelerinde, voltaj düzenlemesinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi sunmaktadır. Yüksek frekansda 1.1A ve düşük frekansda 825mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 825 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V