EEV-FK1V470P
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1V470P
EEV-FK1V470P Hakkında
Panasonic EEV-FK1V470P, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans özelliğine sahiptir. Surface mount (SMD) montaj tipiyle üretilen bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uyumludur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 240 mA ripple current kapasitesi olan cihaz, 360 mOhms empedans değerine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, signal coupling ve decoupling uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V