EEV-FK1V330P
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1V330P
EEV-FK1V330P Hakkında
Panasonic EEV-FK1V330P, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanılan bir SMD bileşendir. ±20% tolerans ve 360 mOhms impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 240 mA ripple akım kapasitesine ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat lifetime garantisi sunmaktadır. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır ve automotive grade uygulamalar için uygundur. Radial, Can SMD kasa tipi ile gelmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V