EEV-FK1V101XP
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1V101XP
EEV-FK1V101XP Hakkında
Panasonic EEV-FK1V101XP, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, SMD radial can paketine sahiptir. AEC-Q200 otomotiv standartlarına uygun olarak tasarlanmış, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 100 kHz frekansında 280 mA ripple akımı taşıyabilen kondansatör, 340 mOhms impedansa ve ±20% toleransa sahiptir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, sinyal işleme devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Ürün mevcut üretimde bulunmamaktadır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V