EEV-FK1K331V
CAP ALUM 330UF 20% 80V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1K331V
EEV-FK1K331V Hakkında
Panasonic EEV-FK1K331V, 330µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, surface mount (SMD) paketlemesinde sunulmaktadır. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygun olarak tasarlanmıştır. 170 mOhms impedans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 793 mA ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin 105°C'de 5000 saatlik yaşam ömrü bulunmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 793 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 594.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V