EEV-FK1K220P
CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1K220P
EEV-FK1K220P Hakkında
Panasonic EEV-FK1K220P, 22 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılan AEC-Q200 sertifikalı bir üründür. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlüdür. 1.3 Ohm impedansı ve 130 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreler ve AC coupling uygulamalarında tercih edilir. ±20% toleransa sahip olup, Radial Can SMD paketinde sunulmaktadır. Ürün artık üretilmemektedir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V