EEV-FK1J221Q
CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1J221Q
EEV-FK1J221Q Hakkında
Panasonic EEV-FK1J221Q, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartlarına uyumludur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi verir. 160 mOhm empedansı ve ±20% toleransı ile, 100 kHz'de 800 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 800 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V