EEV-FK1J100P
CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1J100P
EEV-FK1J100P Hakkında
Panasonic EEV-FK1J100P, AEC-Q200 sertifikalı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10 µF kapasitans değeri ile 63V nominal gerilim için tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) montaj tipinde radial can paketi kullanır. Otomotiv uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 80 mA ripple akım kapasitesine sahip ve 1.5 Ohm impedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ürün şu anda üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V