EEV-FK1E220R
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1E220R
EEV-FK1E220R Hakkında
Panasonic EEV-FK1E220R, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile çalışan bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 700 mOhm impedans değerleri ile gücü kaybetme devrelerinde ve voltaj stabilizasyonunda etkin bir rol oynar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 105°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 kHz'de 160 mA ripple akımına dayanabilir. Radyal, can tipi SMD paketlemesi sayesinde kompakt tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V