EEV-FK1E102V
CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1E102V
EEV-FK1E102V Hakkında
Panasonic EEV-FK1E102V, 1000 µF kapasitanslı, 25V rated voltage ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu komponent otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5000 saat ömürlü (105°C'de), -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 60 mOhms empedans değeri ile 100 kHz'de 1.1 A, 120 Hz'de 825 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 825 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V