EEV-FK1C471GP
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1C471G
EEV-FK1C471GP Hakkında
Panasonic EEV-FK1C471GP, 470 µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount paketlemeli bu komponent, AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 160 mOhms impedans değerine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisi bulunmaktadır. 100 kHz'de 600 mA, 120 Hz'de 450 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polariteyle bağlanması gereklidir. Bileşen mevcut durumu itibariyle üretimi sonlandırılmıştır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V