EEV-FK1C470UR
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1C470U
EEV-FK1C470UR Hakkında
Panasonic EEV-FK1C470UR, 47 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile çalışan bu surface mount bileşeni, AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 160 mA ripple current kapasitesine ve 700 mOhms impedans değerine sahip olan komponentin toleransı ±20%'dir. Radial, Can - SMD paket türünde sunulan bu polarize kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V