EEV-FK1C331P
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1C331P
EEV-FK1C331P Hakkında
Panasonic EEV-FK1C331P, 330µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikalı bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 160 mOhms impedans ve 600 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Radial can SMD paket tipi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekanslı uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V