EEV-FK1C151XP
CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1C151XP
EEV-FK1C151XP Hakkında
Panasonic EEV-FK1C151XP, 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olup, surface mount (SMD) paketinde sunulmaktadır. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamaları için geliştirilmiştir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilmekte ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 280 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ürün şu anda kullanım dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V