EEV-FK1A151P
CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK1A151P
EEV-FK1A151P Hakkında
Panasonic EEV-FK1A151P, 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. 360 mOhms impedans değeri ve 240 mA ripple akım kapasitesi (100 kHz'de) ile güç kaynakları, filtre devrelerine ve sinyal işleme uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, radial SMD paketinde sunulmuştur.
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V