EEV-FK0J682V
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK0J682V
EEV-FK0J682V Hakkında
Panasonic EEV-FK0J682V, 6800 µF kapasitanslı, 6.3V rated yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 standartına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 35mOhm ESR değerine sahiptir. 100kHz'de 1.8A ve 120Hz'de 1.35A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve otomotiv elektronik sistemlerinde filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V