EEV-FK0J470R
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK0J470R
EEV-FK0J470R Hakkında
Panasonic EEV-FK0J470R, 47 µF kapasitanslı, 6.3 V rated voltajda çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 700 mOhm impedans ve 160 mA ripple current (100 kHz) özellikleriyle güç kaynağı düzenlemesi, sinyal filtreleme ve enerji depolama amaçlarıyla kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kompanentin, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi vardır. ±20% tolerans değeriyle üretilen bileşen, Radial Can - SMD paket tipindedir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V