EEV-FK0J152P
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK0J152P
EEV-FK0J152P Hakkında
Panasonic EEV-FK0J152P, 1500µF kapasitansı ve 6.3V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) teknolojisi ile üretilen bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garantilenmiştir. 80 mOhms impedans ve 850 mA ripple current kapasitesi (100 kHz'de) ile güç yönetimi, filtreling ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. AEC-Q200 sertifikalı olup, radial can SMD paketi içinde sunulmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 1500 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V