EEV-FK0J102GP
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK0J102GP
EEV-FK0J102GP Hakkında
Panasonic EEV-FK0J102GP, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile tasarlanmış olup, surface mount SMD paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 160 mOhms impedans özelliklerine sahiptir. Automotive uygulamalarına yönelik AEC-Q200 sertifikasıyla onaylanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 100 kHz'de 600 mA ve 120 Hz'de 450 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Elektrik devrelerde filtre, bypass ve düşük voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V